Szanowni Mieszkańcy Miasta i Gminy Ruciane-Nida

Informujemy, że od środy 15.05.2024 r. w Urzędzie Miasta i Gminy Ruciane-Nida czynny będzie punkt konsultacyjny programu dotacji "Czyste Powietrze".
Doradztwo w zakresie Programu "Czyste powietrze" mieszkańcy będą mogli uzyskać w każdą środę, w godzinach od 8:00 do 14:00, w pokoju nr 17.
Jeśli rozważacie Państwo skorzystanie z dotacji lub chcecie uzyskać pomoc w zaplanowaniu inwestycji, złożeniu wniosku, czy po prostu poddać konsultacji swoje możliwości w zakresie programu, zapraszamy serdecznie  do naszego punktu konsultacyjnego. 


ECO4Planet Sp. z o.o. tworzy zespół specjalistów z pasją do ekologii i innowacji, działającym na rzecz poprawy jakości powietrza i ochrony środowiska naturalnego w całej Polsce. Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu ekologicznych rozwiązań, które redukują emisję szkodliwych substancji do atmosfery. Kompleksowo wspieramy beneficjentów w zdiagnozowaniu poziomu wsparcia, przygotowaniu dokumentacji, złożeniu wniosku i realizacji inwestycji a także z jej rozliczeniem. Jak dotychczas zrealizowaliśmy blisko 5000 inwestycji na terenie całego kraju. (...)"

Na konsultacje można się umówić telefonicznie dzwoniąc na nr tel. 784 340 280