p503.gif
Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na 2019 r.

HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW KOMUNALNYCH 
Z TERENU GMINY RUCIANE-NIDA NA 2019 ROK.

PONIEDZIAŁKI

  • Termin: 03.06.2019, 17.06.2019, 01.07.2019, 08.07.2019, 15.07.2019, 22.07.2019, 29.07.2019, 05.08.2019, 12.08.2019, 19.08.2019, 26.08.2019, 02.09.2019, 16.09.2019, 30.09.2019, 14.10.2019, 28.10.2019, 12.11.2019 (wtorek), 25.11.2019, 09.12.2019, 23.12.2019
    Miejscowości: Karwica, Krzyże, Maskulińskie, Pranie, Ruczaj, Karwica Mazurska


WTORKI

  • Termin: 11.06.2019, 25.06.2019, 02.07.2019, 09.07.2019, 16.07.2019, 23.07.2019, 30.07.2019, 06.08.2019, 12.08.2019 (poniedziałek), 20.08.2019, 27.08.2019, 03.09.2019, 17.09.2019, 01.10.2019, 15.10.2019, 29.10.2019, 12.11.2019, 26.11.2019, 10.12.2019, 23.12.2019 (poniedziałek)
    Miejscowość: Ukta
  • Termin: 04.06.2019, 18.06.2019, 02.07.2019, 09.07.2019, 16.07.2019, 23.07.2019, 23.07.2019, 30.07.2019, 06.08.2019, 13.08.2019, 20.08.2019, 27.08.2019, 03.09.2019, 17.09.2019, 01.10.2019, 15.10.2019, 29.10.2019, 12.11.2019, 26.11.2019, 10.12.2019, 24.12.2019
    Miejscowości:  Oko, Szeroki Bór, Zamordeje, Pieczysko, Lisiczyn, ul. Kowalik


ŚRODY

  • Termin: 12.06.2019, 26.06.2019, 03.07.2019, 10.07.2019, 17.07.2019, 24.07.2019, 31.07.2019, 07.08.2019, 14.08.2019, 21.08.2019, 28.08.2019, 04.09.2019, 18.09.2019, 02.10.2019, 16.10.2019, 29.10.2019 (wtorek), 13.11.2019, 27.11.2019, 11.12.2019, 24.12.2019 (wtorek)
    Miejscowości: Kadzidłowo, Nowa Ukta, Śwignajno Małe, Śwignajno Wielkie, Ładne Pole, Osiniak-Piotrowo, Wypad
  • Termin: 05.06.2019, 19.06.2019, 03.07.2019, 10.07.2019, 17.07.2019, 24.07.2019, 31.07.2019, 07.08.2019, 14.08.2019, 21.08.2019, 28.08.2019, 04.09.2019, 18.09.2019, 02.10.2019, 16.10.2019, 30.10.2019, 13.11.2019, 27.11.2019, 11.12.2019, 24.12.2019 (wtorek)
    Miejscowości: Miasto Ruciane-Nida


CZWARTKI

  • Termin: 13.06.2019, 27.06.2019, 04.07.2019, 11.07.2019, 18.07.2019, 25.07.2019, 01.08.2019, 08.08.2019, 14.08.2019 (środa), 22.08.2019, 29.08.2019, 05.09.2019, 19.09.2019, 03.10.2019, 17.10.2019, 30.10.2019 (środa), 14.11.2019, 28.11.2019, 12.12.2019, 27.12.2019 (piątek)
    Miejscowości: Gałkowo, Iwanowo, Wojnowo, Zameczek, Majdan
  • Termin: 06.06.2019, 21.06.2019 (piątek), 04.07.2019, 11.07.2019, 18.07.2019, 25.07.2019, 01.08.2019, 08.08.2019, 16.08.2019 (piątek), 22.08.2019, 29.08.2019, 05.09.2019, 19.09.2019, 03.10.2019, 17.10.2019, 31.10.2019, 14.11.2019, 28.11.2019, 12.12.2019, 27.12.2019 (piątek)
    Miejscowości: Wejsuny, Piaski, Końcewo, Głodowo,  Niedźwiedzi Róg, Lipnik, Onufryjewo, Warnowo, Wierzba, Popielno, Kończewo,
    ulice:
    Mazurska, Boczna, Guzianka


PIĄTKI

  • Termin: 14.06.2019, 28.06.2019, 05.07.2019, 12.07.2019, 19.07.2019, 26.07.2019, 02.08.2019, 09.08.2019, 16.08.2019, 23.08.2019, 30.08.2019, 06.09.2019, 20.09.2019, 04.10.2019, 18.10.2019, 31.10.2019 (czwartek), 15.11.2019, 29.11.2019, 13.12.2019, 28.12.2019 (sobota)
    Miejscowości: Wólka, Wygryny, Kamień, Iznota, Gąsior, Bartlewo, Kokoszka,
    ul. Dybówek II

 



HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW SELEKTYWNYCH 
Z TERENU GMINY RUCIANE-NIDA
NA 2019 ROK.
SYSTEM WORKOWY

  • Termin: 10.06.2019, 24.06.2019, 09.07.2019, 23.07.2019, 06.08.2019, 20.08.2019, 02.09.2019, 16.09.2019, 30.09.2019, 14.10.2019, 28.10.2019, 12.11.2019, 25.11.2019, 09.12.2019, 23.12.2019
    Miejscowości: Karwica, Krzyże, Karwica Mazurska, Maskulińskie, Ruczaj, Lisiczyn
  • Termin: 11.06.2019, 25.06.2019, 09.07.2019, 23.07.2019, 06.08.2019, 20.08.2019, 03.09.2019, 17.09.2019, 01.10.2019, 15.10.2019, 29.10.2019, 12.11.2019, 26.11.2019, 10.12.2019, 23.12.2019
    Miejscowości: Guzianka, Piaski, Onufryjewo, Warnowo, Kończewo, Wierzba, Popielno
  • Termin: 12.06.2019, 26.06.2019, 13.07.2019, 27.07.2019, 10.08.2019, 24.08.2019, 04.09.2019, 18.09.2019, 02.10.2019, 16.10.2019, 30.10.2019, 13.11.2019, 27.11.2019, 11.12.2019, 27.12.2019
    Miejscowości: Zamordeje, Szeroki Bór, Pieczysko, Wejsuny, Końcewo, Lipnik, Głodowo, Niedźwiedzi Róg, Oko
  • Termin: 13.06.2019, 27.06.2018, 11.07.2019, 25.07.2019, 08.08.2019, 22.08.2019, 05.09.2019, 19.09.2019, 03.10.2019, 17.10.2019, 30.10.2019, 14.11.2019, 28.11.2019, 12.12.2019, 24.12.2019
    Miejscowości: Ukta, Kadzidłowo, Nowa Ukta, Śwignajno Małe, Śwignajno Wielkie, Wypad
  • Termin: 14.06.2019, 28.06.2019, 12.07.2019, 26.07.2019, 09.08.2019, 23.08.2019, 06.09.2019, 20.09.2019, 04.10.2019, 18.10.2019, 31.10.2019, 15.11.2019, 29.11.2019, 13.12.2019, 27.12.2019
    Miejscowości: Gałkowo, Wojnowo, Zameczek, Majdan, Osiniak-Piotrowo, Ładne Pole, Iwanowo
  • Termin: 17.06.2019, 01.07.2019, 15.07.2019, 29.07.2019, 12.08.2019, 26.08.2019, 09.09.2019, 23.09.2019, 07.10.2019, 21.10.2019, 04.11.2019, 18.11.2019, 02.12.2019, 16.12.2019, 30.12.2019 
    Miejscowości: Wólka, Wygryny, Kamień, Iznota, Gąsior, Bartlewo, Kokoszka
  • Termin: 04.06.2019, 18.06.2019, 02.07.2019, 16.07.2019, 30.07.2019, 13.08.2019, 27.08.2019, 10.09.2019, 24.09.2019, 08.10.2019, 22.10.2019, 05.11.2019, 19.11.2019, 03.12.2019, 17.12.2019, 31.12.2019
    Miejscowości: Miasto Ruciane-Nida - wszystkie ulice
Jacek Izdebski|05-09-2019
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
p280.gif
kalendarz2015.jpg
rodzina_500.jpg
z-zycia-szkol.jpg
CEIDG.jpeg
Szukaj w portalu
mobilis.jpg
Baza obiektów
Grudzień 2019
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 
 
 
baner-v2.jpg
SC224e_UG_R17120412460.jpg
big.jpg