p503.gif
Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na 2020 r.

HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW KOMUNALNYCH 
Z TERENU GMINY RUCIANE-NIDA NA 2020 ROK.

PONIEDZIAŁKI

  • Termin: 06.07.2020, 20.07.2020, 03.08.2020, 17.08.2020, 31.08.2020, 14.09.2020, 28.09.2020, 12.10.2020, 26.10.2020, 09.11.2020, 23.11.2020, 07.12.2020, 21.12.2020
    Miejscowości: Karwica, Krzyże, Maskulińskie, Pranie, Ruczaj, Karwica Mazurska


WTORKI

  • Termin: 07.07.2020, 21.07.2020, 04.08.2020, 18.08.2020. 01.09.2020, 15.09.2020, 29.09.2020, 13.10.2020, 27.10.2020, 09.11.2020 (poniedziałek), 24.11.2020, 08.12.2020 , 21.12.2020 (poniedziałek)
    Miejscowość: Ukta
  • Termin: 07.01.2020, 21.01.2020, 04.02.2020, 18.02.2020. 03.03.2020, 17.03.2020, 31.03.2020, 14.04.2020, 28.04.2020, 12.05.2020, 26.05.2020, 09.06.2020, 23.06.2020
    Miejscowości:  Oko, Szeroki Bór, Zamordeje, Pieczysko, Lisiczyn, ul. Kowalik


ŚRODY

  • Termin: 08.07.2020, 22.07.2020, 05.08.2020, 19.08.2020, 02.09.2020, 16.09.2020, 30.09.2020, 14.10.2020, 28.10.2020, 10.11.2020 (wtorek), 25.11.2020, 09.12.2020,  22.12.2020 (wtorek)
    Miejscowości: Kadzidłowo, Nowa Ukta, Śwignajno Małe, Śwignajno Wielkie, Ładne Pole, Osiniak-Piotrowo, Wypad
  • Termin: 08.07.2020, 22.07.2020, 05.08.2020, 19.08.2020, 02.09.2020, 16.09.2020, 30.09.2020, 14.10.2020, 28.10.2020, 10.11.2020 (wtorek), 25.11.2020, 09.12.2020,  23.12.2020
    Miejscowości: Miasto Ruciane-Nida


CZWARTKI

  • Termin: 09.07.2020, 23.07.2020, 06.08.2020, 20.08.2020, 03.09.2020, 17.09.2020, 01.10.2020, 15.10.2020, 29.10.2020, 12.11.2020, 26.11.2020, 10.12.2020,
    23.12.2020 (środa)
    Miejscowości: Gałkowo, Iwanowo, Wojnowo, Zameczek, Majdan
  • Termin: 09.07.2020, 23.07.2020, 06.08.2020, 20.08.2020, 03.09.2020, 17.09.2020, 01.10.2020, 15.10.2020, 29.10.2020, 12.11.2020, 26.11.2020, 10.12.2020, 24.12.2020
    Miejscowości: Wejsuny, Piaski, Końcewo, Głodowo,  Niedźwiedzi Róg, Lipnik, Onufryjewo, Warnowo, Wierzba, Popielno, Kończewo,
    ulice:
    Mazurska, Boczna, Guzianka


PIĄTKI

  • Termin: 10.07.2020, 24.07.2020, 07.08.2020, 21.08.2020, 04.09.2020, 18.09.2020, 02.10.2020, 16.10.2020, 30.10.2020, 13.11.2020, 27.11.2020, 11.12.2020,
    24.12.2020 (czwartek)
    Miejscowości:
    Wólka, Wygryny, Kamień, Iznota, Gąsior, Bartlewo, Kokoszka,
    ul. Dybówek II

 



HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW SELEKTYWNYCH 
Z TERENU GMINY RUCIANE-NIDA
NA 2020 ROK.
SYSTEM WORKOWY

  • Termin: 13.07.2020, 27.07.2020, 10.08.2020, 24.08.2020, 07.09.2020, 21.09.2020, 05.10.2020, 19.10.2020, 02.11.2020, 16.11.2020, 30.11.2020, 14.12.2020, 28.12.2020
    Miejscowości: Karwica, Krzyże, Karwica Mazurska, Maskulińskie, Ruczaj, Lisiczyn
  • Termin: 07.07.2020, 21.07.2020, 04.08.2020, 18.08.2020, 01.09.2020, 15.09.2020, 29.09.2020, 13.10.2020, 27.10.2020, 10.11.2020, 24.11.2020, 08.12.2020, 22.12.2020
    Miejscowości: ul. Guzianka, Piaski, Onufryjewo, Warnowo, Kończewo, Wierzba, Popielno
  • Termin: 14.07.2020, 28.07.2020, 11.08.2020, 25.08.2020, 08.09.2020, 22.09.2020, 06.10.2020, 22.10.2020, 03.11.2020, 17.11.2020, 01.12.2020, 15.12.2020, 29.12.2020
    Miejscowości: Zamordeje, Szeroki Bór, Pieczysko, Oko,
  • Termin: 01.07.2020, 15.07.2020, 29.07.2020, 12.08.2020, 26.08.2020, 09.09.2020, 23.09.2020, 07.10.2020, 21.10.2020, 04.11.2020, 18.11.2020, 02.12.2020, 16.12.2020, 30.12.2020
    Miejscowości: Wejsuny, Końcewo, Lipnik, Głodowo, Niedźwiedzi Róg,
  • Termin: 09.07.2020, 23.07.2020, 06.08.2020, 20.08.2020, 03.09.2020, 17.09.2020, 01.10.2020, 15.10.2020, 29.10.2020, 12.11.2020, 26.11.2020, 10.12.2020, 23.12.2020 
    Miejscowości: Ukta, Kadzidłowo, Nowa Ukta, Śwignajno Małe, Śwignajno Wielkie, Wypad
  • Termin: 10.07.2020, 24.07.2020, 07.08.2020, 21.08.2020, 04.09.2020, 18.09.2020, 02.10.2020, 16.10.2020, 30.10.2020, 13.11.2020, 27.11.2020, 11.12.2020, 24.12.2020
    Miejscowości: Gałkowo, Wojnowo, Zameczek, Majdan, Osiniak-Piotrowo, Ładne Pole, Iwanowo
  • Termin: 13.07.2020, 27.07.2020, 10.08.2020, 24.08.2020, 07.09.2020, 21.09.2020, 05.10.2020, 19.10.2020, 02.11.2020, 16.11.2020, 30.11.2020, 14.12.2020, 28.12.2020
    Miejscowości: Wólka, Wygryny, Kamień, Iznota, Gąsior, Bartlewo, Kokoszka
  • Termin: 14.07.2020, 28.07.2020, 11.08.2020, 25.08.2020, 08.09.2020, 22.09.2020, 06.10.2020, 20.10.2020, 03.11.2020, 17.11.2020, 01.12.2020, 15.12.2020, 29.12.2020
    Miejscowości: Miasto Ruciane-Nida - wszystkie ulice
Jacek Izdebski|26-06-2020
PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ
p280.gif
kalendarz2015.jpg
rodzina_500.jpg
z-zycia-szkol.jpg
CEIDG.jpeg
Szukaj w portalu
mobilis.jpg
Baza obiektów
Lipiec 2020
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
baner-v2.jpg
SC224e_UG_R17120412460.jpg
big.jpg